Alopecia

Kas teil või kellelgi teie lähedastest esineb alopeetsiat? Meie saame aidata!

Foto tulemusest

Juuksekadu võib olla järkjärguline või äkiline ning esineda eri vanuses meestel ja naistel, sealhulgas päris noortel inimestel. Sellised muutused välimuses mõjuvad halvasti inimese vaimsele seisundile.

Üks võimalik viis, kuidas saab taastada inimese enesekindluse, on hüperrealistlike kulmude loomine püsimeigi abil. Meie stuudios teeb seda protseduuri ainulaadse kulmukarvatehnika W-Brows looja ja maailmatasemel meister Nataliya Yeremenko. Klientidele, kellel esineb alopeetsia, pakume kulmude loomist karvatehnikas täiesti tasuta!

„Kui ma näen protseduuri järel muutust inimese välimuses, kui inimene vaatab end peeglist ja tema nägu lööb naerust särama, kui klient ütleb mulle „Aitäh, ma tunnen end jälle ära“ – see on parim tasu tehtud töö eest!“

Фото Наташи с клиентом

Alopeetsia on dermatoloogiline probleem, mida iseloomustab liigne juuksekadu mõnes kehapiirkonnas või kogu kehal. Selle kõige levinum põhjus on androgeensõltuv pärilik seisund, mille avaldumises mängib peamist rolli dihüdrotestosteroon. See alopeetsia vorm võib esineda kuni 80% üle 70-aastastest valgenahalistest meestest ja umbes pooltel naistel.

Muud juuksekao põhjused võivad olla:

  • ravimite, sh keemiaravi mõju
  • infektsioonid
  • süsteemsed haigused
  • koldeline alopeetsia
  • stress

Protseduuri broneerimiseks meie Tallinna stuudios helistage telefonil +372 588 444 00 (iga päev 10–18) või saatke e-kiri aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kõik konsultatsioonid on tasuta!


+372 588 444 00
E-K
10.00 - 17.00

Esteticline © 2009 - 2023 All Rights Reserved